KURUMSAL ÇÖZÜMLERİMİZ
Otellerle yaptığımız anlaşmaların yanı sıra başka çok sayıda B2B kanallarıyla da iş yapmaktayız. Mekan'la işletmenizi nasıl daha da özel kılabileceğinizi öğrenmek için aşağıya göz atın.
OTELLER & İŞLETMELER ARASI (B2B) SATIŞ
photo
MEKÂN, çeşitli kuruluşlara kalitesiyle geleneksel bir dokunuş getirmenin yanı sıra Türkiye’deki lüks otellere en çok yatak temin eden şirkettir. Bizi sınayacak ve gelişmemize katkıda bulunacak yeni fırsatlara her zaman açığız. Yeni bir projeniz varsa ve bu projenin MEKÂN’a uygun olduğunu düşünüyorsanız bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyin.

Hotel and B2B Project Manager:
Meltem Türker Çakır kurumsalsatis@mekan.com.tr
BAYİ AĞI
photo
MEKÂN’ın İç Anadolu’da, Karadeniz’de, Akdeniz ve Ege bölgelerinde 300’ün üzerinde bayisi bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük markaları da bayi listemizde yer almaktadır. Kendi mağazanızda da MEKÂN adına yer vermek istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

Turkish Market Collaborations:
Murat Gülseren: murat.istanbulbolge@mekan.com.tr
İHRACAT VE İŞBİRLİKLERİ
photo
Fiyat kalite oranımızın diğer şirketlerce ulaşılmaz olduğunu fark ettikten sonra, keşfetmeye başlayabileceğimiz yeni alanın ihracat olduğuna karar verdik. Şu an Orta Avrupa’da bir dizi ortakla çalışmaktayız ve inanıyoruz ki hem potansiyel hem de coğrafi açıdan daha da ileri gidebiliriz. Kendi satış bölgenize MEKÂN ürünlerini getirmek isterseniz sizinle iletişim kurmaktan memnun oluruz.

U.S Representative & Designer
Can Caglayan: cancaglayan1993@gmail.com
San Francisco İstanbul

International Communications:
Holly Smith: holly.communications@mekan.com.tr
İstanbul Londra
İLETİŞİM
KURUMSAL İLETİŞİM
Adres
Mekan Uyku Ürünleri Tekstil San. ve
Tic Aş. İbrikdere Mah. 13 Sk. No:1
Uzuntarla Kartepe - İzmit